Co oprócz zaproszeń ślubnych możemy zamówić w drukarni?

Opublikowany 02 November 2009 przez admin

image021 150x150 Co oprócz zaproszeń ślubnych możemy zamówić w drukarni?Najlepsze drukarnie razem z projektem waszego zaproszenia ślubnego zaproponują wam szeroki wachlarz innych usług poligraficznych uświetniających waszą uroczystość. Możecie już przy wstępnym planowaniu waszego wesela zastanowić się i skalkulować co jeszcze może się wam przydać. Musicie dokładnie przeanalizować wykorzystanie takich dodatków. Jednym z nich jest pamiątkowa księga gości weselnych.  Może ona mieć postać tradycyjnej księgi ozdobnej, ale my proponujemy wam również niekonwencjonalne sposoby zbierania podpisów waszych gości, na przykład na jakichś przedmiotach. Takimi przedmiotami mogą być jakieś duże zdjęcia, plakaty, rama do zdjęć, może jakaś inna pamiątka. Wybór zawsze należy do was.

Kolejną kwestią związaną nie tyle z samą drukarnią zaproszeń ślubnych co z samą organizacją wesela jest problem usadzenia gości. Młodym parom organizującym wesele często nasuwa się to pytanie.  Takie rozwiązanie jak każde ma swoje wady i zalety. Kiedy na waszym weselu będzie się bawiło 300 osób raczej trudno będzie ich usadzić, a szukanie winietek ze swoim nazwiskiem zajmie im wieki, chyba, że nowym i popularnym dziś zwyczajem umieścicie tzw. plan sali weselnej tuż przed wejściem.

image023 300x228 Co oprócz zaproszeń ślubnych możemy zamówić w drukarni?

Jednak kiedy planujecie mniejsze wesele może miło byłoby umieścić ładnie wydrukowaną winietkę przy nakryciu. Może ona być na przykład w stylu waszego zaproszenia ślubnego. Takie samodzielne usadzenie gości zawsze może przełożyć się na lepszą zabawę.

Dzisiaj modne jak również eleganckie jest podziękowanie za przybycie gościom weselnym. Możecie zrobić to po weselu osobiście lub wysyłając pisemne podziękowanie, które możecie wydrukować w waszej drukarni wraz z zaproszeniami i winietkami.  Jest jeszcze prostszy sposób, równie mile widziany. Czemu by nie zostawić takich podziękowań przy nakryciach. Możecie spokojnie wcześniej zamówić je w drukarni i zostawić na stołach na przykład doczepione do aniołka lub migdałów lub wręczać przy wyjściu.

image025 300x225 Co oprócz zaproszeń ślubnych możemy zamówić w drukarni?

Również fajnym pomysłem jest wydrukowanie i rozstawienie na stołach menu weselnego wraz z godzinami podania.  To się nazywa prawdziwa organizacja wesela.

image027 206x300 Co oprócz zaproszeń ślubnych możemy zamówić w drukarni?

Podaliśmy wam kilka przykładów „poligraficznego urozmaicenia” waszego ślubu i wesela. Możecie zapytać o nie w waszej drukarni i poprosić o wzory, tak aby wraz z zaproszeniem na ślub i wesele tworzyły zgrany komplet.

Skomentuj

* wymagany