Wzory zaproszeń ślubnych – może coś oryginalnego?

Opublikowany 06 August 2009 przez admin

image003 150x150 Wzory zaproszeń ślubnych   może coś oryginalnego?Wzory zaproszeń ślubnych możemy liczyć w milionach. Wybierając się do drukarni na pewno będziecie mieli w czym wybierać. Możecie przeznaczyć trochę czasu na przetestowanie różnych drukarni. Dobre drukarnie prezentują online przykładowe realizacje zaproszeń ślubnych na swoich stronach internetowych. Zazwyczaj większa liczba wzorów świadczy o sporym doświadczeniu w branży zaproszeń na ślub a także dużej elastyczności drukarni. Możemy również wybrać się osobiście do drukarni, gdzie na pewno otrzymamy obszerne katalogi z mnóstwem ciekawych wzorów do wykorzystania. Oprócz wzoru samego zaproszenia możecie również wybrać takie szczegóły jak czcionka – jej rozmiar, kolor, wzór, papier, czy sposób druku. Możecie również zdecydować się na wybór własnego pomysłu na zaproszenia ślubne. W dalszej części artykułu podsuniemy wam kilka pomysłów.

Zaproszenie przestrzenne – możecie wymyślić sobie zaproszenie na wzór rozkładanki, która zaskoczy gości po otwarciu zaproszenia. Kiedy goście otworzą zaproszenie na ślub ujrzą wypukłe, przestrzenne kwiatki, drzewa, a może jakieś inne „esy-floresy”, postaci, czy historię? 

image005 300x298 Wzory zaproszeń ślubnych   może coś oryginalnego?

Zaproszenie w stylu retro – na pewno macie w domu  stare zdjęcia ślubne swoich dziadków, czy nawet pradziadków.  Możecie w ten sam sposób przedstawić wasze zdjęcie. Wystarczy użyć jednego z szeroko dostępnych programów do obróbki zdjęć i przerobić wasze. Na pewno będzie to bardzo oryginalne zaproszenie – bo przecież nikt inny nie użyje waszego zdjęcia.

image007 300x225 Wzory zaproszeń ślubnych   może coś oryginalnego?

Wspólna pasja – może jest coś co właśnie was połączyło? Jakiś sport, pasja, na przykład motocykle czy żeglarstwo, a może jesteście parą maklerów giełdowych, albo prawników?  Fajnie byłoby wykorzystać jakiś atrybut waszego zawodu i napisać zaproszenie, na przykład w paragrafach.

image009 300x218 Wzory zaproszeń ślubnych   może coś oryginalnego?

Zaproszenie w butelce – można pobawić się również w ręcznie pisane i wkładane do butelki listy, jest to dość czasochłonna praca,  więc możecie takie zaproszenia wysłać na przykład tylko najbliższej rodzinie, albo grupie najbliższych przyjaciół.

image011 300x185 Wzory zaproszeń ślubnych   może coś oryginalnego?

Podaliśmy tylko kilka pomysłów, ale mamy nadzieję, że będą one inspiracją dla waszych własnych pomysłów na oryginalne zaproszenia ślubne.

1 Komentarze do tego wpisu

  1. IKO Says:

    Gdzie można kupić zaproszenie przestrzenne, to z serduszkiem i różyczką?

Skomentuj

* wymagany