Zaproszenia ślubne – test warszawskiej drukarni

Opublikowany 24 December 2009 przez admin

Istnieje wiele możliwości zamówienia i realizacji zaproszeń na ślub, coraz bardziej popularny staje się sposób ich zamawiania przez internet, korzystając z popularnych serwisów aukcyjnych lub ze sklepów internetowych. Oczywiście jest wielka wygoda i oszczędność czasu, niestety w życiu nie ma nic za darmo, zapłacić musimy ryzykiem. Na forach internetowych traktujących o ślubie i weselu pełno informacji o rozczarowany osobach, które skorzystały z fantastycznej opcji “zaproszenie ślubne za złotówkę”. Ryzykujemy przede wszystkim, że jakość wykonany zaproszeń będzie daleka od tego co widzieliśmy na zdjęciu, lub będzie się znacznie rozmijać z naszymi wyobrażeniami. Może okazać się również, że nie ma już czasu na powtórny druk, zmiany w projekcie, reklamacje czy powtórną wysyłkę.

Dlatego rekomendujemy Wam korzystanie z tradycyjnych sposobów realizacji zaproszenia na ślub – zamówienie tej usługi w tradycyjnej drukarni, specjalizującej się w tego rodzaju wydrukach. Aby Wam w tym pomóc rozpoczynamy cykl testów warszawskich drukarni zaproszeń ślubnych. Jako pierwszą postanowiliśmy przetestować znaną drukarnię.

Postanowiliśmy wykonać próbny wydruk zaproszenia na ślub, dla wybranego przez nas wzoru. Po przejrzeniu oferty na stronie postanowiliśmy zadzwonić, aby skonsultować kilka podstawowych rzeczy. Po kilku minutach rozmowy uzyskaliśmy rzetelną informację na temat procesu wykonywania zamówień i terminów realizacji. Pani z obsługi klienta zaprosiła nas do siedziby drukarni, abyśmy wybrali wzór z katalogów, które znacznie wykraczają ponad to, co znajduje się na stronie oraz oddają rzeczywisty wygląd zaproszenia na ślub, w przeciwieństwie do zdjęć. Pani zwróciła również naszą uwagę, że tylko poprzez osobista wizytę będziemy mieli w pełni kontrolę nad tym jak będą finalnie wyglądać nasze zaproszenia ślubne. Jaką będą miały fakturę i rodzaj papieru, czcionki, etc.

Podczas wizyty w drukarni cierpliwie przebrnęliśmy przez setki wzorów, wybierając w końcu jeden z nich – bardzo klasyczny, bez udziwnień, lakowanych pieczęci, butelek i innych gadżetów. Sformułowaliśmy tekst do zaproszenia ślubnego na bazie otrzymanych przykładów, dokonaliśmy wyboru papieru, czcionki, specjalnej wkładki do zaproszenia z informacjami dla gości i praktycznie sprawa była załatwiona. Pani z drukarni rekomendowała również pozostałe dodatki poligraficzne na ślub i wesele, takie jak etykiety na butelki, menu i winietki z nazwiskami biesiadników, plan sytuacyjny rozkładu gości (bardzo pożyteczny dodatek, ułatwiający znalezienie własnego miejsca przy stole, bez obiegania wszystkich winietek), pamiątkowe księgi dla gości, etc. Wszystkie dodatki wykonane miałyby być w jednolitej aranżacji z zaproszeniami weselnymi, tej samej kolorystyce i zdobieniu. Jednym słowem kompleksowa usługa.

Próbkę zaproszeń zrealizowano w tydzień, odebraliśmy osobiście – nasza ocena? Perfekcyjnie wykonane, bez żadnych błędów drukarskich, wszystko dokładnie tak jak zostało zaplanowane i zgodne ze wzorem. Drukarnia realizuje zamówienia od lat, w związku z tym ryzyko wystąpienia błędów jest bardzo niewielkie – ma to szczególne znaczenie, gdy zależy na czasie i nie ma miejsca na pomyłki. Miła obsługa, kompetencja i atmosfera sprawiają, że czynność zamawiania nie jest związana ze “stresem przygotowań do ślubu”. Laserowy druk zapewnia wysoką jakość zaproszeń ślubnych, a ceny i czas realizacji są bardzo atrakcyjne.

Ocena końcowa to 5 gwiazdek na 5 możliwych do uzyskania, gratulujemy podejścia do klienta i serdecznie polecamy wszystkim tą drukarnię. Wkrótce kolejne testy!

1 Komentarze do tego wpisu

  1. dav Says:

    a co tak anonimowo?? 🙂
    co to za drukarnia?

Skomentuj

* wymagany